LED krúžok tretieho brzdového svetla pod rezervnú pneumatiku

LED krúžok tretieho brzdového svetla pod rezervnú pneumatiku Dymové, serie RGB

105 €
Farba:

Dva v jednom. Tretie brzdové svetlo, ktoré rozžiari váš držiak pneumatík a chladné RGB svetlo s diaľkovým ovládačom. Preddefinovaný animačný program s farebnými scénami. Veľmi cool príslušenstvo pre váš Jeep. Dymové krycie sklo. Tanier má priemer 35 cm a je vh ... Viac informácií

Diel: XOOL024


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Dva v jednom. Tretie brzdové svetlo, ktoré rozžiari váš držiak pneumatík a chladné RGB svetlo s diaľkovým ovládačom. Preddefinovaný animačný program s farebnými scénami. Veľmi cool príslušenstvo pre váš Jeep. Dymové krycie sklo. Tanier má priemer 35 cm a je vhodný pre všetky náhradné kolesá s priemerom 16" alebo väčším. Má vodeodolnú dymovú šošovku nad prstencom z 85 LED diód, ktoré sa rozsvietia, keď svieti 3. brzdové svetlo. Tanier brzdového svetla LED pod rezervnú pneumatiku nemá európsku homologáciu a NIE JE určený na nahradenie hlavného tretieho brzdového svetla umiestnenom nad rezervné koleso.

Špecifikácia

  • Priemer: 35 centimeter
  • Hrúbka: 22 milimeter
  • Prevádzkové napätie: 12V DC

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci