Sada LED hmlových svetiel

Sada LED hmlových svetiel Čierna, KingKong serie, Jeep Wrangler JK

125 €
Farba:

X-offroad predstavuje úplne nové full LED hmlové svetlá s vysokým svetelným výkonom. Vymeňte svoje továrenské hmlové svetlomety za vysoko výkonné LED žiarovky! Puzdro hmlového svetla je vyrobené z hliníkovej zliatiny a s tvrdeným plastovým krycím sklom. Tieto ... Viac informácií

Diel: XOFL032


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Vypredané

Popis

X-offroad predstavuje úplne nové full LED hmlové svetlá s vysokým svetelným výkonom. Vymeňte svoje továrenské hmlové svetlomety za vysoko výkonné LED žiarovky! Puzdro hmlového svetla je vyrobené z hliníkovej zliatiny a s tvrdeným plastovým krycím sklom. Tieto hmlové svetlomety LED rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Dodáva sa s dodatočným žltým káblom pre pripojenie DRL (je potrebné pripraviť ďalšie zapojenie v Jeepu). Len pre štandardný továrenský nárazník USA alebo EÚ. Nie pre špeciálne edície nárazníkov, ako je 10th Anniversary, alebo iné nárazníky z aftermarket trhu.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci