Súprava 9" LED svetlometov

Súprava 9" LED svetlometov Čierna, Vysoká svietivosť, Halo, Jeep Wrangler JL, Jeep Gladiator JT, serie Spark

450 €
Farba:

X-Offroad predstavuje úplne nové LED svetlomety rady Spark s unikátnym vzorom šošoviek LED a krúžkom Halo. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! 9" LED svetlomety sú priamou náhradou 9" svetlometov OEM. Tieto LED svetlomety rapídne ... Viac informácií

Diel: XOHL071


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Vypredané

Popis

X-Offroad predstavuje úplne nové LED svetlomety rady Spark s unikátnym vzorom šošoviek LED a krúžkom Halo. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! 9" LED svetlomety sú priamou náhradou 9" svetlometov OEM. Tieto LED svetlomety rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Hrubý svetelný tok diaľkových svetiel sa zvýšil o viac ako 50 % v porovnaní s originálnymi svetlometmi. Svetlá Xoffroad sú určené pre terénnych nadšencov, ktorí vyžadujú to najlepšie. Tieto nové LED svetlomety sa vyznačujú najmodernejšou konštrukciou a špičkovými vlastnosťami, ktoré umožňujú extrémne zaťaženie v teréne. Jednoduchá inštalácia: Vďaka rýchlej inštalácii je 9" LED svetlo rýchlou a jednoduchou náhradou za vaše sériové svetlomety. Predáva sa ako pár.

Špecifikácia

  • Priemer: 9 inch
  • Vysoký príkon: 60W
  • Nízky príkon: 30W
  • Priemerná svietivosť (vysoká): 4500LM
  • Priemerná svietivosť (nízka): 2000LM
  • Vodotesnosť: IP67
  • Značky: DOT SAE

Pasuje na

2019-2029 Jeep Gladiator JT
2018-2028 Jeep Wrangler (Unlimited) JL

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci