Pracovné svetlo LED

Pracovné svetlo LED Kombo, 58W, Serie BDC

218 €

Nová rada pracovných svetiel LED spoločnosti X-Offroad predstavuje 9 ks LED (6 bodových + 3 širokouhlé) v kombinácii s 6 ks ďalších vonkajších bočných LED čipov s výkonom 58 W a 4000 lúmenov, ktoré môžu účinne osvetliť cestu za horšej viditeľnosti. A navyše lo ... Viac informácií

Diel: XOAL050


Španielsky sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Nová rada pracovných svetiel LED spoločnosti X-Offroad predstavuje 9 ks LED (6 bodových + 3 širokouhlé) v kombinácii s 6 ks ďalších vonkajších bočných LED čipov s výkonom 58 W a 4000 lúmenov, ktoré môžu účinne osvetliť cestu za horšej viditeľnosti. A navyše logo "LED" na spodnej strane môže tiež svietiť. Osvetľovací rádius 180 °. Odolná vodotesná konštrukcia má stupeň krytia IP 67 a je vybavená nerozbitnými polykarbonátovými čírymi šošovkami. Rebrované púzdra chladiča majú saténovo čierny práškový lak. Svietidlá nie sú legálne pre použitie na verejných komunikáciách a sú určené iba pre použitie v teréne. Predáva sa ako pár. Montážny hardvér je súčasťou dodávky.

Špecifikácia

  • Svietivosť: 4000LM
  • Farba: 6000K
  • Vodotesnosť: IP67
  • Prevádzkové napätie: 12-24V

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci