Pracovné svetlo LED

Pracovné svetlo LED Kombo, 48W, Serie Off-Road

203 €

Špeciálna konštrukcia s chladičmi z tlakovo liatej hliníkovej zliatiny rieši problém s teplom po dlhodobom namáhaní motora. Vodotesné, prachotesné, odolné proti hrdzi, nárazom a korózii, ktoré podporujú prácu v extrémnych poveternostných podmienkach. Hliníková ... Viac informácií

Diel: XOAL074


Španielsky sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Špeciálna konštrukcia s chladičmi z tlakovo liatej hliníkovej zliatiny rieši problém s teplom po dlhodobom namáhaní motora. Vodotesné, prachotesné, odolné proti hrdzi, nárazom a korózii, ktoré podporujú prácu v extrémnych poveternostných podmienkach. Hliníková a polykarbonátová šošovka chráni vnútorné komponenty a nadmerne veľké rebrovanie účinnejšie odvádza teplo, čo vedie k neuveriteľne dlhej životnosti cez 50 000 hodín. Nastaviteľná montáž - Vďaka nastaviteľnej montážnej konzole je možné svetelnú lištu nastaviť v rozsahu približne 30 stupňov pre dokonalý uhol osvetlenia, čo uľahčuje zmenu smeru svetelného lúča. Svietidlá nie sú legálne pre použitie na verejných komunikáciách a sú určené iba pre použitie v teréne. Predáva sa ako pár. Montážny hardvér je súčasťou dodávky.

Špecifikácia

  • Svietivosť: 3840LM
  • Farba: 6000K
  • Vodotesnosť: IP68
  • Prevádzkové napätie: 10-30V
  • Uhol lúča: 9º Spot, 38º Flood

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci