🔥 zľava 10-15% 🔥

Súprava 7" LED svetlometov

Súprava 7" LED svetlometov Čierna, Vysoká svietivosť, 108W, Jeep Wrangler JK, TJ, CJ's, serie Reptile

-15%
319 €   271 €
Farba:

X-Offroad predstavuje úplne novú sériu LED svetlometov Reptile s jedinečným vzorom LED šošoviek. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! 7" LED svetlomety sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Tieto LED svetlomety rapídne zvyšujú vi ... Viac informácií

Diel: XOHL033


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Nezabudnite si tiež prikúpiť

Popis

X-Offroad predstavuje úplne novú sériu LED svetlometov Reptile s jedinečným vzorom LED šošoviek. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! 7" LED svetlomety sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Tieto LED svetlomety rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Hrubý svetelný tok diaľkových svetiel sa zvýšil o viac ako 50 % v porovnaní s originálnymi svetlometmi. Svetlá Xoffroad sú určené pre terénnych nadšencov, ktorí vyžadujú to najlepšie. Tieto nové LED svetlomety sa vyznačujú najmodernejšou konštrukciou a špičkovými vlastnosťami, ktoré umožňujú extrémne zaťaženie v teréne. Svetlomety sú dodávané so zásuvkou H4 (modely EU). Vrátane redukcie H13 až H4. Jednoduchá inštalácia: Vďaka inštalácii Plug & Play je táto 7" LED rýchlou a jednoduchou náhradou za vaše sériové svetlomety. Predáva sa ako pár.

Špecifikácia

  • Priemer: 7 inch
  • Vysoký príkon: 108W
  • Nízky príkon: 36W
  • Priemerná svietivosť (vysoká): 6500LM
  • Priemerná svietivosť (nízka): 1500LM
  • Vodotesnosť: IP67
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1955-1986 Jeep Jeep CJ's
1997-2006 Jeep Wrangler TJ
2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci