Sada LED hmlových svetiel

Sada LED hmlových svetiel Štýl Crosshair, Vysoká svietivosť, Jeep Wrangler JK

130 €
Farba:

X-Offroad predstavuje úplne nové full LED hmlové svetlomety s 30W vysoko výkonnými LED ľanom a denným svietením s efektom "Crosshair". Vymeňte svoje továrenské hmlové svetlomety za vysoko výkonné LED žiarovky! Puzdro hmlového svetla je vyrobené z hliníkovej zl ... Viac informácií

Diel: XOFL010


Španielsky sklad: Čoskoro skladom
Český sklad: Nedostupné

Popis

X-Offroad predstavuje úplne nové full LED hmlové svetlomety s 30W vysoko výkonnými LED ľanom a denným svietením s efektom "Crosshair". Vymeňte svoje továrenské hmlové svetlomety za vysoko výkonné LED žiarovky! Puzdro hmlového svetla je vyrobené z hliníkovej zliatiny a s tvrdeným plastovým krycím sklom. Tieto hmlové svetlomety LED rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Svetlá Xoffroad sú určené pre terénnych nadšencov, ktorí vyžadujú to najlepšie. Len pre štandardný továrenský nárazník USA alebo EÚ. Nie pre špeciálne edície nárazníkov, ako je 10th Anniversary, alebo iné nárazníky z aftermarket trhu.

Špecifikácia

  • Sila: 30W
  • Svietivosť: 4000
  • Teplota: 6000K

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci