Súprava štvorcových svetlometov LED

Súprava štvorcových svetlometov LED Chróm, Blinkr, Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie XBS

76 €
Farba:

X-Offroad predstavuje úplne nový rad LED svetlometov s názvom XBS. V tejto sérii nájdete rôzne LED štýly a vzory za neprekonateľnú cenu. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. 7" LED svetlomety sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Tieto LED svetl ... Viac informácií

Diel: XOHL038


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

X-Offroad predstavuje úplne nový rad LED svetlometov s názvom XBS. V tejto sérii nájdete rôzne LED štýly a vzory za neprekonateľnú cenu. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. 7" LED svetlomety sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Tieto LED svetlomety rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Tieto nové LED svetlomety sa vyznačujú najmodernejšou konštrukciou a špičkovými vlastnosťami, ktoré umožňujú extrémne zaťaženie v teréne. Svetlomety sú dodávané so zásuvkou H4 (modely EU). Jednoduchá inštalácia: Vďaka inštalácii Plug & Play je táto 7" LED rýchlou a jednoduchou náhradou za vaše sériové svetlomety. Predáva sa ako pár.

Špecifikácia

  • Rozmery: 5 inch
  • Vysoký príkon: 45W
  • Nízky príkon: 35W
  • Vodotesnosť: IP67
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci