🔥 zľava 10-15% 🔥

Plážové bikiny Ultimate

Plážové bikiny Ultimate Sivá, 2 Dvere, Jeep Wrangler JK

-15%
164 €   139 €
Farba:

Najlepším spôsobom, ako si s priateľmi užiť skutočný zážitok z jazdy pod holým nebom, je Bikini Top Plus od spoločnosti X-Offroad. Ľahko nasaditeľné a odnímateľné bikiny poskytujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi ako vodičovi a spolujazdcovi, tak aj všetký ... Viac informácií

Diel: XOBB002


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Nezabudnite si tiež prikúpiť

Popis

Najlepším spôsobom, ako si s priateľmi užiť skutočný zážitok z jazdy pod holým nebom, je Bikini Top Plus od spoločnosti X-Offroad. Ľahko nasaditeľné a odnímateľné bikiny poskytujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi ako vodičovi a spolujazdcovi, tak aj všetkým cestujúcim na zadných sedadlách počas cestovania v teplých jarných a letných mesiacoch. Tieto bikiny sú vyrobené z mäkkej vrchnej tkaniny Sail Cloth a majú bezvŕtaciu inštaláciu priamo na ochranný rám pomocou popruhov, praciek a háčikov a slučiek. Každé bikiny sa pripevnia na prednú časť vášho Jeepu pomocou potrebnej lišty na uchytenie na čelný rám bez vŕtania (nie je súčasťou dodávky).

Pasuje na

2010-2016 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci