🔥 zľava 11%: Bočné nášľapy / chrániče prahov 🔥

Súprava na izoláciu strechy a bočných okien

Súprava na izoláciu strechy a bočných okien 4 Dvere, Sivá, Jeep Wrangler JK 2011-2018

-10%
244,00 €   220,00 €
Farba:

Chcete zaizolovať pevnú strechu svojho vozidla Jeep Wrangler JK? Pozrite sa na našu novú izoláciu okien X-Offroad, ktorá umožňuje efektívnu prácu kúrenia a klimatizácie vo vašom vozidle Wrangler a zároveň znižuje hluk z cesty pri každodennom dochádzaní. Tieto ... Viac informácií

Diel: XOKT015


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Čo obsahuje sada?

Popis

Chcete zaizolovať pevnú strechu svojho vozidla Jeep Wrangler JK? Pozrite sa na našu novú izoláciu okien X-Offroad, ktorá umožňuje efektívnu prácu kúrenia a klimatizácie vo vašom vozidle Wrangler a zároveň znižuje hluk z cesty pri každodennom dochádzaní. Tieto okenné kryty, ktoré sa skladajú z látky s penou vo vnútri, dodajú interiéru vášho vozidla Wrangler pekný vzhľad. Inštaluje sa pomocou suchých zipsov. Na inštaláciu nie je potrebné žiadne špeciálne náradie. Môže byť namontovaný, aj keď je pevná strecha vášho Wranglera priskrutkovaná. Pasuje na modely po facelifte 2011-2018. Súprava obsahuje 4x izoláciu pevnej strechy a 2x izoláciu bočných okien.

Špecifikácia

  • Materiál: Oxford + EPE

Pasuje na

2011-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci