🔥 zľava 11%: Bočné nášľapy / chrániče prahov 🔥

Sada LED zrkadiel

Sada LED zrkadiel Blinkr, Pracovné svetlo, Jeep Wrangler JK

154,00 €

Technológia LED je v automobilovom priemysle stále populárnejšia. Takmer každé nové auto má smerovky v zrkadlách. Bohužiaľ továrenský Wrangler JK tým nie je vybavený. Teraz to však môžete zmeniť, X-Offroad predstavuje novú sadu zrkadiel, ktorá obsahuje bočné o ... Viac informácií

Diel: XOLM001


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

Technológia LED je v automobilovom priemysle stále populárnejšia. Takmer každé nové auto má smerovky v zrkadlách. Bohužiaľ továrenský Wrangler JK tým nie je vybavený. Teraz to však môžete zmeniť, X-Offroad predstavuje novú sadu zrkadiel, ktorá obsahuje bočné obrysové svetlá LED a jasne biele pracovné svetlá. Svetlá LED sú vlastná konštrukcia, ktorá obsahuje 9 ks 3W LED Cree diód. To dáva vodičovi celkový výkon 27 W LED diód, ktoré produkujú približne 2400 lm. Každá ledka má uhol lúča 45°, aby optimalizovala periférnu viditeľnosť vodiča pri jazde v teréne alebo za zhoršených vizuálnych podmienok. Predáva sa ako pár.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci