Oranžové obrysové svetlá LED

Oranžové obrysové svetlá LED 19mm

17,00 €
Farba:

Pomôžte zvýšiť viditeľnosť svojho okolia inštaláciou jedného alebo viacerých 19 mm oranžových obrysových svetiel LED od spoločnosti X-Offroad. Toto obrysové svetlo LED s veľmi jasnými diódami LED určite upúta pozornosť nepozorných vodičov vo dne aj v noci. Tot ... Viac informácií

Diel: XOLAM001


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Čoskoro skladom

Popis

Pomôžte zvýšiť viditeľnosť svojho okolia inštaláciou jedného alebo viacerých 19 mm oranžových obrysových svetiel LED od spoločnosti X-Offroad. Toto obrysové svetlo LED s veľmi jasnými diódami LED určite upúta pozornosť nepozorných vodičov vo dne aj v noci. Toto obrysové svetlo má oranžovú polykarbonátovú šošovku so silikónovou gumovou priechodkou, ktorá zabraňuje poškodeniu najmodernejšej elektroniky LED nečistotami a vlhkosťou. Toto 19 mm obrysové LED svetlo X-Offroad je navrhnuté na jednoduchú inštaláciu a možno ho namontovať kamkoľvek potrebujete. Toto obrysové svetlo sa dodáva s konektorom, ktorý si na prevádzku vyžaduje menšie zapojenie. Predáva sa ako pár.

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci