Mriežkové vložky LED

Mriežkové vložky LED Čierna, Bez otvoru, Jeep Wrangler JK

188,00 €
Farba:

Vložky do mriežky chladiča X-Offroad LED kombinujú štýlový vzhľad s funkčnosťou za dobrú cenu. Každé svetlo LED mriežky pozostáva zo 108 ks jasných LED čipov. Vložky mriežky nie sú dodávané s otvorom pre zámok. Vložky do mriežky sa dodávajú so zaoblenými otvor ... Viac informácií

Diel: XOEA275


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Vložky do mriežky chladiča X-Offroad LED kombinujú štýlový vzhľad s funkčnosťou za dobrú cenu. Každé svetlo LED mriežky pozostáva zo 108 ks jasných LED čipov. Vložky mriežky nie sú dodávané s otvorom pre zámok. Vložky do mriežky sa dodávajú so zaoblenými otvormi. Nie je nutné vŕtanie ani rezanie. Na upevnenie na mriežku použite priložené pásky 3M. Vložky do mriežky X-Offroad sú k dispozícii aj s inými vzhľadmi as otvorom pre zámok alebo bez neho. Nie je určené pre použitie na vozidlách Wrangler Sahara 2016/2018 alebo Rubicon 2017/2018, Hard Rock alebo Back Country Edition s továrenskými vložkami mriežky. Vrátane kabeláže a popruhov.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci