Vložky do mriežky

Vložky do mriežky Chróm, Dizajn "medovej plástu", S otvorom, Jeep Wrangler JK

95 €
Farba:

Vložky do mriežky X-Offroad kombinujú štýlový vzhľad s funkčnosťou za dobrú cenu. Vložky mriežky sú dodávané s otvorom pre zámok. Vložky mriežky sú dodávané s voštinovým výrezom a chrómovanou povrchovou úpravou. Nie je nutné vŕtanie ani rezanie. Na upevnenie n ... Viac informácií

Diel: XOEA073


Španielsky sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Vložky do mriežky X-Offroad kombinujú štýlový vzhľad s funkčnosťou za dobrú cenu. Vložky mriežky sú dodávané s otvorom pre zámok. Vložky mriežky sú dodávané s voštinovým výrezom a chrómovanou povrchovou úpravou. Nie je nutné vŕtanie ani rezanie. Na upevnenie na mriežku použite priložené pásky 3M. Vložky do mriežky X-Offroad sú k dispozícii aj s inými vzhľadmi as otvorom pre zámok alebo bez neho. Nie je určené pre použitie na vozidlách Wrangler Sahara 2016/2018 alebo Rubicon 2017/2018, Hard Rock alebo Back Country Edition s továrenskými vložkami mriežky. Chrómované predmety treba pravidelne ošetrovať prípravkom na ochranu chrómu.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci