🔥 zľava 11%: Bočné nášľapy / chrániče prahov 🔥

Pracovné svetlo LED

Pracovné svetlo LED Bodové + Širokouhlé, 60W

14,00 €

Prichádza nová generácia vysoko výkonných osvetľovacích systémov. Kombinácia bodových a širokouhlých LED svetiel. Kužeľ osvetlenia 170 ° u širokouhlých LED diód a 30 ° u budovových LED diód. Jedno z našich najvýkonnejších svetiel LED, kompaktná konštrukcia, ob ... Viac informácií

Diel: XOAL001


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Nezabudnite si tiež prikúpiť

🔥 Buďte bystrí a nakupujte múdro! 🔥

Popis

Prichádza nová generácia vysoko výkonných osvetľovacích systémov. Kombinácia bodových a širokouhlých LED svetiel. Kužeľ osvetlenia 170 ° u širokouhlých LED diód a 30 ° u budovových LED diód. Jedno z našich najvýkonnejších svetiel LED, kompaktná konštrukcia, obsahuje 10 LED širokouhlých diód a 10 bodových LED diód. Odolná vodotesná konštrukcia má stupeň krytia IP 67 a je vybavená nerozbitnými polykarbonátovými čírymi šošovkami. Rebrované púzdra chladiča majú saténovo čierny práškový lak. Svietidlá nie sú legálne pre použitie na verejných komunikáciách a sú určené iba pre použitie v teréne. Predáva sa samostatne.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci