Sada D-krúžkov pre záves

Sada D-krúžkov pre záves Strieborný, 2"

83,00 €
Farba:

Pridajte túto sadu D-krúžkov X-Offroad pre 2-palcový záves, aby ste zadný záves vášho vozidla premenili na pevný uvoľňovací bod. This kit includes a 3/4-inch D-Ring shackle with a 11 000-pound rating, allowing you to perform heavy-duty recovery operations. Okr ... Viac informácií

Diel: XORHD001


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Pridajte túto sadu D-krúžkov X-Offroad pre 2-palcový záves, aby ste zadný záves vášho vozidla premenili na pevný uvoľňovací bod. This kit includes a 3/4-inch D-Ring shackle with a 11 000-pound rating, allowing you to perform heavy-duty recovery operations. Okrem toho je táto súprava navrhnutá tak, aby fungovala s väčšinou dvojpalcových závesov. Komponenty tejto súpravy sú vyrobené z odolnej ocele, takže vydržia aj veľké zaťaženie. As long as you won't go beyond the 11 000-pound rating, this D-Ring kit will be able to serve you for a long time. Okrem toho sú časti súpravy potiahnuté čiernym práškovým lakom, ktorý ich chráni pred koróziou.

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci