Súprava deflektora kapoty a zadných dverí

Súprava deflektora kapoty a zadných dverí Čierna, Jeep Wrangler JL, Jeep Gladiator JT

114,00 €
Farba:

Súprava X-Offroad Deflektor kapoty a zadných dverí zabráni poškriabaniu a odreninám spôsobeným nebezpečenstvom na ceste a každodenným opotrebovaním. Tieto deflektory boli navrhnuté tak, aby chránili prednú hranu kapoty a hornú hranu zadných dverí pred poškoden ... Viac informácií

Diel: XOHTD002


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Súprava X-Offroad Deflektor kapoty a zadných dverí zabráni poškriabaniu a odreninám spôsobeným nebezpečenstvom na ceste a každodenným opotrebovaním. Tieto deflektory boli navrhnuté tak, aby chránili prednú hranu kapoty a hornú hranu zadných dverí pred poškodením. Tieto deflektory sú tiež skvelým spôsobom, ako zakryť existujúce poškodenia a zároveň dodať exteriéru vášho Jeepu odvážny a robustný vzhľad. Súprava deflektora kapoty a zadných dverí X-Offroad je vyrobená z odolného termoplastického materiálu. Tieto deflektory sú vytvarované presne podľa tvaru kapoty a zadných dverí vášho vozidla Wrangler, takže dokonale sedia. Tieto deflektory majú štruktúrovanú čiernu povrchovú úpravu ošetrenú UV žiarením a budú vyzerať skvele po mnoho rokov. Jednoduchá inštalácia pomocou priloženej pásky 3M. Nie je nutné vŕtanie ani rezanie.

Pasuje na

2019-2029 Jeep Gladiator JT
2018-2028 Jeep Wrangler (Unlimited) JL
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci