Rýchly detailer

Rýchly detailer SPECTRUM, 700 ml

18,00 €
(25,71 € / L)

K2 SPECTRUM je unikátny tekutý vosk vytvorený na základe najnovších technologických poznatkov. Vďaka nemu môžete bez námahy navoskovať lak auta a dodať mu hlboký lesk. Stačí povrch nastriekať a potom zotrieť, nečakať, kým vosk zaschne. K2 SPECTRUM možno ľahko ... Viac informácií

Diel: G020


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

K2 SPECTRUM je unikátny tekutý vosk vytvorený na základe najnovších technologických poznatkov. Vďaka nemu môžete bez námahy navoskovať lak auta a dodať mu hlboký lesk. Stačí povrch nastriekať a potom zotrieť, nečakať, kým vosk zaschne. K2 SPECTRUM možno ľahko leštiť a nezanecháva biele šmuhy. Vynikajúci pre všetky typy náterov. Môže sa používať na teplom povrchu. Nespočet využitia. Ideálne sa hodí na obnovu plastov, svetiel, prístrojových dosiek, chrómovaných a gumových súčastí, pneumatík, kože a okien. Široké využitie v domácnosti alebo v kancelárii, na ochranu nábytku, okien, plastov, LCD obrazoviek, skiel atď. Vyznačuje sa príjemnou vôňou, ktorej zložky si zachovávajú sviežu vôňu.

Špecifikácia

  • Objem: 0.70 L

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci