Držiaky kapoty

Držiaky kapoty Čierna, Jeep Wrangler JK & JL, Jeep Gladiator JT, JL Style

51,00 €
Farba:

Páčia sa vám držiaky kapoty JL? Teraz ich môžete mať aj na svojom vozidle JK Wrangler. Spoločnosť X-Offroad predstavuje novú sadu na zachytenie kapoty v štýle JL, ktorá do vášho vozidla JK vnesie chuť nového Jeepu Wrangler JL. Súprava na zachytenie kapoty je v ... Viac informácií

Diel: XOEA082


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Čoskoro skladom

🔥 Buďte bystrí a nakupujte múdro! 🔥

Popis

Páčia sa vám držiaky kapoty JL? Teraz ich môžete mať aj na svojom vozidle JK Wrangler. Spoločnosť X-Offroad predstavuje novú sadu na zachytenie kapoty v štýle JL, ktorá do vášho vozidla JK vnesie chuť nového Jeepu Wrangler JL. Súprava na zachytenie kapoty je vhodná aj pre Jeep Wrangler JL a Jeep Gladiator JT. Pôvodné úchyty kapoty degradujú a zlyhávajú a väčšina ostatných držiakov kapoty vyzerá divne. Jednoduchá inštalácia. Pre JL a JT nie je nutná žiadna úprava. Niektoré modely JK môžu vyžadovať odstránenie plastového kolíka na spodnej západke. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Pasuje na

2019-2029 Jeep Gladiator JT
2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
2018-2028 Jeep Wrangler (Unlimited) JL

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci