🔥 zľava 11%: Bočné nášľapy / chrániče prahov 🔥

Kompletný kryt batožinového priestoru

Kompletný kryt batožinového priestoru 4 Dvere, Piesková, Suntop

996,00 €
Farba:

Nový CARGO Soft top pre Jeep Wrangler JK 4 dvere od spoločnosti SUNTOP sa nazýva ULTIMATE, pretože je ultimátnym riešením pre váš Jeep Wrangler JK. Balenie obsahuje strechu, kryt batožinového priestoru v štýle pickupu, kryty dverí a kovania. Všetko v jednom, n ... Viac informácií

Diel: XOCC001
Suntop


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Nový CARGO Soft top pre Jeep Wrangler JK 4 dvere od spoločnosti SUNTOP sa nazýva ULTIMATE, pretože je ultimátnym riešením pre váš Jeep Wrangler JK. Balenie obsahuje strechu, kryt batožinového priestoru v štýle pickupu, kryty dverí a kovania. Všetko v jednom, nemusíte kupovať ani inštalovať žiadne ďalšie komponenty. Plátenná strecha ULTIMATE Soft Top ponúka rôzne kombinácie štýlov od úplného zakrytia vozidla až po úplne otvorený priestor. Nová plne nepremokavá džínsová tkanina zaručuje maximálnu odolnosť proti poveternostným vplyvom a maximálnu pružnosť. Vysoko kvalitný džínsový materiál umožňuje zložiť ho toľkokrát, koľkokrát chcete, a zaberá veľmi málo miesta v kufri. Pokiaľ už máte Soft Top od Suntopu, môžete si zakúpiť iba okná CARGO bez strechy, dverných rámov a kovania.

Špecifikácia

  • Farba: Deep Sand
  • Materiál: Denim

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci