Škatuľa s prepínačmi

Škatuľa s prepínačmi 6 prepínačov, Voltmeter, Jeep Wrangler JK

308,00 €
Farba:

Jeep ponúka takmer neobmedzené množstvo modifikácií, aké si len dokážete predstaviť. Každá úprava, ktorá vyžaduje napájanie, však musí byť kontrolovaná. Preto spoločnosť X-Offroad predstavuje rôzne systémy kolískových spínačov pre rôzne typy Jeepov. Jedná sa o ... Viac informácií

Diel: XORS004


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

Jeep ponúka takmer neobmedzené množstvo modifikácií, aké si len dokážete predstaviť. Každá úprava, ktorá vyžaduje napájanie, však musí byť kontrolovaná. Preto spoločnosť X-Offroad predstavuje rôzne systémy kolískových spínačov pre rôzne typy Jeepov. Jedná sa o sadu "všetko v jednom", ktorá obsahuje spínaciu skrinku v oceľovom puzdre, ktorá sa montuje na hornú časť rámu čelného skla, relé a poistky v oceľovom telese a kompletnú kabeláž. U tohto výrobku nemusíte kupovať ďalšiu kabeláž napr. pre prídavné svetlá, držiaky LED svetiel atď., pretože všetky poistky a relé sú súčasťou ovládacej skrinky. Panel je vybavený podsvietenými spínačmi.

Špecifikácia

  • Šírka: 180 milimeter
  • Výška: 110 milimeter

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK
30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci