Držiaky na rám čelného skla

Držiaky na rám čelného skla Horná, Dolné, Dvojitý, LED rampa, 50", Jeep Wrangler JK

89,00 €
Farba:

Držiaky svetelnej lišty na rám čelného skla X-Offroad umožňujú jednoduchú inštaláciu svetelnej lišty LED nad čelné sklo. S dvojitým držiakom X-Offroad môžete inštalovať dve svetelné lišty LED naraz. Držiaky svetelných líšt sú vyrobené z ocele s hrúbkou 3/16", ... Viac informácií

Diel: XOAL060


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Držiaky svetelnej lišty na rám čelného skla X-Offroad umožňujú jednoduchú inštaláciu svetelnej lišty LED nad čelné sklo. S dvojitým držiakom X-Offroad môžete inštalovať dve svetelné lišty LED naraz. Držiaky svetelných líšt sú vyrobené z ocele s hrúbkou 3/16", rezané laserom a tvarované na presnom lise CNC. Svetelná rampa je dodávaná s povrchovou úpravou Texture Powder Coating Fine. Jednoduchá inštalácia. Nie je nutné vŕtanie ani rezanie. Jednoducho ich priskrutkujte k držiakom na ráme čelného skla vášho vozidla pomocou existujúcich skrutiek. K držiakom svetelnej lišty sú priložené presne rezané gumové tesniace vložky, ktoré chránia lak vášho vozidla pred odrením.

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci