Rock LED svetlá

Rock LED svetlá 8 ks, RGB

192,00 €
Farba:

X-Offroad Rock LED Svieti bez relé, svietia aj na obyčajnom dennom svetle. Ľahký kosoštvorcový tvar a malé rozmery umožňujú inštaláciu kdekoľvek. Vysokookolné PC šošovky chránia zdroj svetla pred pieskom/prachom/bahnom. Pevný hliníkový odliatok pre väčšiu odol ... Viac informácií

Diel: XOEA012


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

X-Offroad Rock LED Svieti bez relé, svietia aj na obyčajnom dennom svetle. Ľahký kosoštvorcový tvar a malé rozmery umožňujú inštaláciu kdekoľvek. Vysokookolné PC šošovky chránia zdroj svetla pred pieskom/prachom/bahnom. Pevný hliníkový odliatok pre väčšiu odolnosť a zároveň slúži ako chladič. Rôzne svetelné efekty RGB a stroboskop (pomocou aplikácie Bluetooth APP), vďaka ktorým bude vaše vozidlo v tme príťažlivé. Umožňuje ovládanie cez Bluetooth a DIY svetelný efekt v telefóne so systémom Android/iPhone. Možno použiť ako svetlo do interiéru, svetlo do motorového priestoru, svetlo do obytného prívesu, svetlo na denné svietenie (DRL), svetlo na cúvanie, atď. Vysokookolné PC šošovky chránia zdroj svetla pred pieskom/prachom/bahnom.

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci