Súprava 7" LED svetlometov

Súprava 7" LED svetlometov Vrátane smerového svetla, Jeep Wrangler JK, TJ, CJ's, serie 7000

142,00 €
Farba:

Svetlá Xoffroad LED serie 7000 sú vysoko výkonné 7" zaoblené svetlá s reflexnou technológiou LED. 7" LED svetlomety Xoffroad sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Dodajte svojmu Jeepu agresívnejší vzhľad. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné ... Viac informácií

Diel: XOHL004


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Nezabudnite si tiež prikúpiť

Popis

Svetlá Xoffroad LED serie 7000 sú vysoko výkonné 7" zaoblené svetlá s reflexnou technológiou LED. 7" LED svetlomety Xoffroad sú priamou náhradou 7" svetlometov OEM. Dodajte svojmu Jeepu agresívnejší vzhľad. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! Tieto LED svetlomety rapídne zvyšujú viditeľnosť, čo vedie k vyššej bezpečnosti. Svetlomety sú dodávané so zásuvkou H4 (modely EU). Vrátane redukcie H13 až H4. Jednoduchá inštalácia: Vďaka inštalácii Plug & Play je táto 7" LED rýchlou a jednoduchou náhradou za vaše sériové svetlomety. Svetlomety sú vybavené oranžovým obdĺžnikom LED uprostred svietidla na signalizáciu smerových svetiel. Vozidlá nie sú z výroby vybavené konektormi na pripojenie smerových svetiel do svetlometu. Je nutné upraviť kabeláž a použiť signál smerovky napr. z predných bočných obrysoviek. Predáva sa ako pár.

Špecifikácia

  • Priemer: 7 inch
  • Teplota: 6000K
  • Pre žiarovky: CREE LED (2x)
  • Prevádzkové napätie: 9-32V DC
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1955-1986 Jeep CJ-5
1997-2006 Jeep Wrangler TJ
2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci