🔥 zľava 11%: Bočné nášľapy / chrániče prahov 🔥

Súprava štvorcových svetlometov LED

Súprava štvorcových svetlometov LED Jeep Cherokee XJ, Wrangler YJ, serie 3000

210,00 €
Farba:

X-Offroad predstavuje úplne nové LED svetlá série 3000 - vysoko výkonné štvorcové svetlomety 5x7" s projekčnou technológiou. Svetlá LED produkujú o 50% viac svetla pri stretávacom prepnutí ao 55% viac svetla pri diaľkovom prepnutí ako svetlá z výroby. Táto sad ... Viac informácií

Diel: XOHL009


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Dostupné

Popis

X-Offroad predstavuje úplne nové LED svetlá série 3000 - vysoko výkonné štvorcové svetlomety 5x7" s projekčnou technológiou. Svetlá LED produkujú o 50% viac svetla pri stretávacom prepnutí ao 55% viac svetla pri diaľkovom prepnutí ako svetlá z výroby. Táto sada svetlometov zaistí vynikajúcu viditeľnosť, extrémnu odolnosť a bezkonkurenčný výkon a životnosť. Vymeňte svoje továrenské svetlomety za vysoko výkonné svetlo LED! LED svetlomety sú priamou náhradou továrenských svetlometov. Svetlá X-Offroad sú určené pre terénnych nadšencov, ktorí vyžadujú to najlepšie. Jednoduchá inštalácia: Vďaka inštalácii Plug & Play je táto LED rýchlou a jednoduchou náhradou za vaše sériové svetlomety. Poznámka: U Jeepu Wrangler YJ sa uistite, že máte rovnakú veľkosť, jedná sa o väčšiu verziu svetlometov YJ. Predáva sa ako pár.

Špecifikácia

  • Rozmery: 5 inch
  • Vysoký príkon: 24W
  • Nízky príkon: 45W
  • Priemerná svietivosť (vysoká): 4800LM
  • Priemerná svietivosť (nízka): 2800LM
  • Značky: DOT SAE, E9
  • Zásuvka: H4

Pasuje na

1984-2001 Jeep Cherokee XJ
1987-1995 Jeep Wrangler YJ

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci