🌞 Summer Sale / zľava 15-18% 🌞

Strecha Bowless Top

Strecha Bowless Top 4 Dvere, Vojenská zelená, Fastback, Suntop

996,00 €
Farba:

Nová mäkká strecha FASTBACK pre štvordverový Jeep Wrangler JK od spoločnosti SUNTOP sa nazýva ULTIMATE, pretože je ultimátnym riešením pre váš Jeep Wrangler JK. Všetko v jednom, nemusíte kupovať ani inštalovať žiadne ďalšie komponenty. Balíček obsahuje strechu ... Viac informácií

Diel: XOST007
Suntop


Španielsky sklad: Nedostupné
Český sklad: Nedostupné

Popis

Nová mäkká strecha FASTBACK pre štvordverový Jeep Wrangler JK od spoločnosti SUNTOP sa nazýva ULTIMATE, pretože je ultimátnym riešením pre váš Jeep Wrangler JK. Všetko v jednom, nemusíte kupovať ani inštalovať žiadne ďalšie komponenty. Balíček obsahuje strechu, zadné a bočné okná Fastback, obloženie dverí a montážne príslušenstvo. Plátenná strecha ULTIMATE Soft Top ponúka rôzne kombinácie štýlov od úplného zakrytia vozidla až po úplne otvorený priestor. Bez prídavného nosného rámu, sedí priamo na ochrannom ráme. Nová plne nepremokavá džínsová tkanina zaručuje maximálnu odolnosť proti poveternostným vplyvom a maximálnu pružnosť. Dodáva sa s tónovanými oknami. Vysoko kvalitný džínsový materiál umožňuje zložiť ho toľkokrát, koľkokrát chcete, a zaberá veľmi málo miesta v kufri.

Špecifikácia

  • Farba: Military Green
  • Materiál: Denim

Pasuje na

2007-2018 Jeep Wrangler (Unlimited) JK

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci