Sada pracovných LED svetiel

Sada pracovných LED svetiel Prúd, 72W

-39%
38,00 €   23,00 €

Jedno z najuniverzálnejších a najkompaktnejších riešení osvetlenia X-offroad. Ideálne pre všetky aplikácie, ktoré vyžadujú široký rozptyl svetla, vrátane A-stĺpikov, hmlových svetiel a motocyklových aplikácií. Svietidlá sa dodávajú so 180° nábehom horizontálne ... Viac informácií

Diel: XOKT089


Španielsky sklad: Dostupné
Český sklad: Nedostupné

Čo obsahuje sada?

Popis

Jedno z najuniverzálnejších a najkompaktnejších riešení osvetlenia X-offroad. Ideálne pre všetky aplikácie, ktoré vyžadujú široký rozptyl svetla, vrátane A-stĺpikov, hmlových svetiel a motocyklových aplikácií. Svietidlá sa dodávajú so 180° nábehom horizontálneho osvetlenia pri použití vo dvojiciach alebo pri použití v aplikáciách s jedným svetlom. Odolná vodotesná konštrukcia má stupeň krytia IP 67 a je vybavená nerozbitnými polykarbonátovými čírymi šošovkami. Rebrované púzdra chladiča majú saténovo čierny práškový lak. Svietidlá nie sú legálne pre použitie na verejných komunikáciách a sú určené iba pre použitie v teréne.

Súprava obsahuje: 2× Pracovné svetlo LED Prúd

Mohlo by sa vám tiež páčiť

30 dní na vrátenie
30 dní na vrátenie

Nevyhovuje vám produkt? Zlý výber produktu? Nič sa nedeje! Tento produkt môžete vrátiť buď do španielskeho alebo českého skladu.

Viac informácií

Všetky ceny zahŕňajú 20% DPH

Užite si nákupy, ste plne krytí

Ochrana Kupujúci